Istotną częścią pielęgnacji auta jest regularne i staranne mycie nadwozia. Do tego celu warto wybierać profesjonalne kosmetyki samochodowe i akcesoria. Pozwolą one upewnić się, że mycie auta przyniesie najlepsze możliwe efekty. Jeśli szukasz czegoś, co ułatwi Ci mycie aut, sięgnij po sprawdzone środki do pielęgnacji nadwozia, które znajdziesz w naszym sklepie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Płyn do mycia szyb CLEASY+

29.99 290.00  z VAT
Wybierz opcje

Aktywna Piana Neutralna CHOCO MOUSSE

24.99 454.90  z VAT
Wybierz opcje

Szampon Samochodowy Neutralny BUBBLE FRUIT

24.99 389.00  z VAT
Wybierz opcje

Traffic Film Remover TFR

25.99 575.00  z VAT
Wybierz opcje

Alkohol Izopropylowy IPA 99,9%

15.90 79.90  z VAT
Wybierz opcje

Bug Remover BUGGI

26.00 479.00  z VAT
Wybierz opcje

Deironizer do lakieru RH-

34.99 595.90  z VAT
Wybierz opcje

Deironizer Rh+

32.00 585.00  z VAT
Wybierz opcje

Płyn do mycia szyb CLEASY

21.99 215.90  z VAT
Wybierz opcje

S.O.S.

43.00 259.00  z VAT
Wybierz opcje

Tar and Glue Remover TARPEN

59.00 1,280.00  z VAT
Wybierz opcje

Uniwersalny Środek Czyszczący APC

23.99 358.90  z VAT
Wybierz opcje

Pielęgnacja nadwozia – mycie i konserwacja karoserii

Bez względu na to, czy jesteś początkujący w detailingu, czy też udało Ci się już zdobyć pewne doświadczenie w tego rodzaju czynnościach, na pewno znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz. W naszej ofercie nie brakuje podstawowych środków służących do mycia lakieru, a także zaawansowanych preparatów do specjalnych zastosowań. To bardzo ważny moment, ponieważ prawidłowo przeprowadzona pielęgnacja nadwozia i jego mycie przedłuża żywotność powłoki lakierniczej. Usunięcie wszystkich zabrudzeń z karoserii to pierwszy krok do przywrócenia idealnego wyglądu Twojego pojazdu.

Kompleksowa pielęgnacja nadwozia w każdym przypadku musi być poprzedzona myciem auta. Naszym klientom oferujemy duży wybór produktów do zaawansowanego mycia takich powierzchni jak karoseria. Korzystając z zaawansowanej chemii samochodowej i odpowiednich akcesoriów, możesz zadbać o kolor i blask Twojego pojazdu. Gdy uda Ci się skompletować Twój zestaw do pielęgnacji auta, może się okazać, że myjnia nie będzie potrzebna! Przy odrobinie doświadczenia i wprawy samodzielnie usuniesz kurz, pył i pozostałości błota, osadów i innych zabrudzeń.

Pamiętaj, że dokładne wyczyszczenie nadwozia to nie tylko mycie dużych i gładkich powierzchni. W celu usunięcia brudu z trudno dostępnych miejsc sięgnij po odpowiednie akcesoria do detailingu samochodowego. Ich budowa wykonania ułatwi Ci manewrowanie w szczelinach i rowkach, dzięki czemu pozbędziesz się stamtąd zanieczyszczeń i piasku.

Mycie samochodu – usuwanie trudnych zabrudzeń

Większość brudu zalegającego na powierzchni nadwozia można usunąć przy pomocy specjalistycznego szamponu samochodowego lub aktywnej piany. Mycie samochodu odpowiednim szamponem i ciepłą wodą to absolutna podstawa. Jednak po usunięciu zanieczyszczeń z zakamarków samochodu, może okazać się, że część zabrudzeń została na powierzchni lakieru. Dotyczy to zwykle trudnych zanieczyszczeń, np. śladów po owadach, nalotów ze smoły i asfaltu lub metalicznego pyłu i smaru. W takim wypadku warto sięgnąć po preparaty do zadań specjalnych. Takie kłopotliwe zabrudzenia możesz usunąć przy pomocy zaawansowanych środków do mycia samochodu. Rozpuszczają i zmiękczają warstwy brudu. Dzięki temu można ją łatwiej usunąć i uzyskać idealną czystość lakieru.

Pielęgnacja nadwozia – akcesoria pomocnicze

Z myciem aut wiąże się też kwestia czystości akcesoriów, takich jak chłonne ściereczki z mikrofibry. Aby skutecznie usunąć zabrudzenia z ich powierzchni, sięgnij po specjalny płyn do prania mikrofibr. Dzięki temu będziesz mógł wielokrotnie używać tej samej ściereczki. Czystość akcesoriów do auto detailingu jest gwarancją lepszego działania preparatów aplikowanych na powierzchnię lakieru, zapobiega powstawaniu smug i pomaga chronić przed zarysowaniami.

Kompleksowa konserwacja nadwozia to proces dość czasochłonny. Wybierając nasze produkty, które są nie tylko skuteczne, ale też wydajne i łatwe w aplikacji, możesz przyspieszyć swoją pracę i jednocześnie uzyskać wspaniałe efekty. W wielu przypadkach starannie przeprowadzony auto detailing może dać rezultaty porównywalne z odwiedzeniem profesjonalnej myjni samochodowej.