Prowadzisz studio SPA dla aut i potrzebujesz hurtowych cen na produkty? Oferujemy atrakcyjne ceny i pojemności produktów dla Partnerów biznesowych. Chemia detailingowa to Twój podstawowy produkt niezbędny przy pracy. Sięgnij po skuteczne i łatwe do użytku preparaty już dziś!

Producent chemii samochodowej

Jesteśmy producentem widocznej w ofercie chemii do aut. Nasze doświadczenie bazuje na unikalnych formułach preparatów, które testujemy w zaawansowanym laboratorium. W naszym zespole pracują też wyspecjalizowani testerzy, którzy rewelacyjnie znają się na autodetailingu. Polegamy również na praktycznych i celnych spostrzeżeniach i sugestiach studiów detailingowych. To właśnie miłośnicy pięknego wyglądu aut tworzą nasze produkty. 

Profesjonalna chemia detailingowa do Twojego warsztatu

Jak możesz skorzystać z możliwości, jakie niesie nasza paleta produktów? Aby profesjonalna chemia detailingowa w hurtowych ilościach i niższych cenach trafiła do Twojego studia, wypełnij formularz na dole strony. 

Chemia dla studiów detailingowych – dlaczego KiurLab?

Tak jak Ty, jesteśmy specjalistami w dziedzinie autodetailingu. Zajmujemy się produkcją unikalnych preparatów do mycia, pielęgnacji i upiększania nadwozia oraz wnętrza aut. Produkowana przez nas chemia detailingowa jest ceniona w branży. 

Współpracujemy też ze wszystkimi, którzy chcą skutecznie podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom. Korzystając z chemii do studiów detailingowych, wybierasz nie tylko dostawcę chemii profesjonalnej – zyskujesz wiedzę i wsparcie merytoryczne specjalistów w tej dziedzinie. Profesjonalna chemia do pielęgnacji samochodów to tylko początek owocnej współpracy, która może nas czekać.

Wyposaż swoje studio w dobre jakościowo produkty do autodetailingu

 Szybką i bezproblemową pracę gwarantują wysokie umiejętności, sprzęt i profesjonalne kosmetyki. Zapewnimy ci wszystko, co niezbędne do zdobywania większej liczby zadowolonych Klientów. Po co masz męczyć się na produktach, których wypracowanie jest żmudne i wymaga wielkiego wysiłku? Postaw na sprawdzonego polskiego producenta już dziś, by rozpocząć świetną współpracę.

Nie musisz sięgać po produkty pochodzące ze Stanów czy innych krajów Europy lub Azji. Świetne preparaty do autodetailingu od KiurLab masz na wyciągnięcie ręki!

Produkty do autodetailingu

Nie czekaj! Już teraz pozostaw kontakt do swojej firmy lub skontaktuj się z naszym opiekunem handlowym i przekonaj się, ile możesz zyskać na bezpośredniej współpracy z nami!

Marta Wagner

Opiekun handlowy


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
    Administratorem danych osobowych jest TLCS Sp. z o.o. prowadząca działalność pod firmą TLCS Sp. z o.o. wpisana do KRS: 0000570154, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń: ul. Serwisowa 1, 55-095 Długołęka, NIP 8952049650