Zadbane opony i felgi wyglądają dobrze. Pamiętaj, że prawidłowo pielęgnowane koła samochodowe wpływają nie tylko na aspekt wizualny, ale także na bezpieczeństwo i komfort jazdy. W naszym sklepie znajdziesz środki do czyszczenia felg, które poprawią wygląd Twojego samochodu. W ofercie mamy też inne preparaty nadające się do mycia i pielęgnacji elementów jezdnych samochodu. Środki do czyszczenia opon, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu, to zdecydowany must have w Twoim garażu!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Aktywna Piana Neutralna CHOCO MOUSSE

24.99 454.90  z VAT
Wybierz opcje

Szampon Samochodowy Neutralny BUBBLE FRUIT

24.99 389.00  z VAT
Wybierz opcje

Traffic Film Remover TFR

25.99 575.00  z VAT
Wybierz opcje

Bug Remover BUGGI

26.00 479.00  z VAT
Wybierz opcje

Deironizer do lakieru RH-

34.99 595.90  z VAT
Wybierz opcje

Deironizer Rh+

32.00 585.00  z VAT
Wybierz opcje

Tire Cleaner TIRE-X

25.99 379.90  z VAT
Wybierz opcje

Uniwersalny Środek Czyszczący APC

23.99 358.90  z VAT
Wybierz opcje

Wheel Cleaner WHEELY

24.99 349.90  z VAT
Wybierz opcje

Koła samochodowe – preparaty do czyszczenia i pielęgnacji

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór preparatów do czyszczenia kół samochodowych. Polecane przez nas profesjonalne produkty są łatwe w użyciu i wydajne. Jest to szczególnie ważne z uwagi na to, że w celu zachowania nieskazitelnego wyglądu, należy je aplikować co kilka miesięcy. Inne preparaty służą do nabłyszczania opon, a inne są przeznaczone do czyszczenia i pielęgnacji felg aluminiowych i kołpaków. W naszym sklepie znajdziesz produkty, które sprawią, że koła samochodowe Twojego auta będą wyglądały jak prosto z salonu, ponieważ zadbane opony i felgi są od zawsze jednym ze znaków świadczących o tym, że użytkownik pojazdu troszczy się o swoje cztery kółka.

Najlepsze środki do czyszczenia felg

Gdy regularnie myjesz cały samochód razem z kołami, prawdopodobnie alufelgi wyglądają dobrze. Chcesz, aby prezentowały się świetnie? Stosuj środki do czyszczenia felg o odczynie kwasowym. Aby wybrać właściwy preparat, zwróć uwagę na to, że musi on być odpowiedni do rodzaju felg w Twoim aucie. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, przedstawiamy rozbudowaną ofertę produktów łatwych w użyciu. Zapewniamy, że dostępny u nas duży wybór środków do czyszczenia felg to chemia bezpieczna dla lakieru oraz powierzchni aluminiowych. Przy tym nasze środki do detailingu są wyjątkowo wydajne i wygodne w stosowaniu.

Środki do czyszczenia opon

Wyblakłe i zanieczyszczone opony to częsty widok. Możesz zadbać o nie, stosując odpowiednią pielęgnację. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne środki do czyszczenia opon: preparaty czyszczące i dressingi do opon. W zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji możesz wybrać produkt, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Nasze preparaty do pielęgnacji kół doskonale sprawdzają się wśród popularnych środków do czyszczenia opon w samochodzie.

Zaawansowane dressingi do opon używane są zazwyczaj do uzyskania atrakcyjnego wyglądu ogumienia. Te środki do czyszczenia opon pomagają zachować doskonały stan wizualny opon. Regularne stosowanie preparatu (około 4 razy w roku) sprawia, że powierzchnia opon zyskuje głęboki czarny kolor, guma wyglądają jak nowa. Stosowanie dressingów do opon wpływa także korzystnie na ich trwałość oraz poprawia bezpieczeństwo jazdy. Regularna konserwacja ogumienia przeciwdziała skutkom wpływu niekorzystnych warunków atmosferycznych, spowalnia procesy starzenia.

Znajdź u nas środki do auto detailingu i skompletuj swój pierwszy zestaw do czyszczenia i pielęgnacji opon i felg. Pamiętaj o częstym używaniu i ciesz się nieskazitelnym wyglądem swoich kół przez cały rok!