Na adres e-mail zostanie wysłany odnośnik do ustawienia nowego hasła.

Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi i realizacji zamówień oraz w celach rozliczeń rachunkowych i podatkowych, na podstawie art. 6 pkt 1 lit. b) i f) RODO.

Administratorem danych jest TLCS Sp. z o.o. prowadząca działalność pod firmą TLCS Sp. z o.o. wpisana do KRS: 0000570154, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń: ul. Serwisowa 1, 55-095 Długołęka, NIP 8952049650, REGON 362190112. Aby skontaktować się z nami, wyślij wiadomość pod e-mail: info@colourlock.pll lub zadzwoń pod numer tel. 71 738 22 26. Odbiorcami danych osobowych są obsługujące administratora firmy kurierskie, hostingodawca i zewnętrzna obsługa księgowa.

Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 2 lat od daty zakończenia świadczenia usług (dane służące do obsługi i realizacji zamówienia) oraz 6 lat (informacje rozliczeniowe).

Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek zawarcia umowy. Niepodanie tych danych uniemożliwi jej zawarcie. O wszystkich celach mówi nasza polityka prywatności.

Rejestracja w sklepie umożliwia dostęp do statusu i historii zamówień. Po prostu wypełnij potrzebne pola, a my w mgnieniu oka założymy dla Ciebie nowe konto. Poprosimy Cię tylko o informacje niezbędne do przyspieszenia i ułatwienia procesu zakupu.
Zarejestruj się

KLIENCI HURTOWI

Jeśli jesteś sklepem lub prowadzisz warsztat profesjonalny i chciałbyś uzyskać dostęp do oferty hurtowej, skontaktuj się z BOK pod numerem telefonu 71 77 33 774 lub adresem info@kiurlab.pl